FamilyGifts.pl

Sesja domowa jest przede wszystkim sesją rodzinną. Fotografia rodzinna buduje historię, a my potrafimy zatrzymać w kadrze to co się kocha, co potem ożywia wspomnienia i pozwala do nich wracać przez kolejne pokolenia.

Fotografujemy Państwa takimi jakimi jesteście w otoczeniu najbliższych, w domu lub w plenerze, ale też w różnych uzgodnionych wspólnie aranżacjach. Staramy się uchwycić ważne dla Państwa momenty życia jak również te zwyczajne chwile które z czasem będą wyjątkowe na fotografii wspomnień.

Sesje są realizowane w terminie, który wspólnie ustalamy, który jest dla obu stron dogodny. Realizujemy sesje zarówno w dni robocze jak i w weekendy. Sesja domowa trwa od 2 do 4 godzin.

Z naszej strony do Państwa przyjeżdża fotograf wraz ze sprzętem, tłami do zdjęć i różnymi rekwizytami. Do realizacji zdjęć oczywiście możemy użyć naszych gadżetów, ale też wszelkich rekwizytów którymi Państwo dysponują i chcieliby je wykorzystać.

Sesja ciążowa to okazja na wspaniałą pamiątkę do której z wielką radością powrócą Państwo jak dziecko podrośnie i zapyta „ Mamo jak wyglądałaś?”.

Fotografia ciążowa ukazuje piękno ciąży, śliczny brzuszek i emocje związane z czasem oczekiwania narodzin owocu miłości.

Ilość zdjęć, miejsce realizacji ustalamy wspólnie. Im wcześniej się z nami skontaktujesz tym lepiej możemy wspólnie przygotować scenariusz sesji ciążowej.

Sesję ciążową najlepiej wykonać w 7-8 miesiącu ciąży. Brzuszek powinien być dobrze widoczny. Ostateczny termin zależy od tego jak przebiega ciąża i jak się czuje mama.


W celu umówienia sesji rodzinnej prosimy o kontakt.

FamilyGifts.pl
Family Gift S.C. Klaudia Jabłońska i Paweł Kopeć
ul. Obozowa 22 lok 79, 01-161 Warszawa

  118-211-55-76
  28 1020 1026 0000 1102 0267 8548
  501 179 244 lub 512 398 297
ZAMKNIJ